.

Куќа за чевли за чевли, повеќеслојна метална полица за чевли - Влезен ходник спална соба слободно и организатор за складирање на чевли за складирање на чевли Погоде

Куќа за чевли за чевли, повеќеслојна метална полица за чевли - Влезен ходник спална соба слободно и организатор за складирање на чевли

DEN 1425.60

Стока
Достапно е за нарачката

Совршено е за вашиот ходник, плакарот, дневна соба, спална соба, бања, тераса или кујнаСирди железни цевки - Оваа решетка за чевли е изработена од премини метал и со цврста конструкција што нема да го направи вашето складирање на чевли да се разбуди или дури и да ги пушти чевлите да се спуштат.Димензии - 24 × 20 × 85см / 9,45'''l × 7,87'''w × 33,46'''h, може да држи чевли од 5 пар.Малти-слој дизајн дизајн; Заштеда на простор и вертикално складирање, не зазема простор.multifunctional : Поради малото стапало, може да се постави каде и да сакате, без разлика дали е во подрумот, спалната соба, детската соба, таванот или кампот. Добро ќе ги заштити чевлите. Совршено е за вашиот ходник, плакарот, дневна соба, спална соба, бања, тераса или кујна.Сирди железни цевки - Оваа решетка за чевли е изработена од премини метал и со цврста конструкција што нема да го направи вашето складирање на чевли да се разбуди или дури и да ги пушти чевлите да се спуштат.Димензии - 24 × 20 × 85см / 9,45'''l × 7,87'''w × 33,46'''h, може да држи чевли од 5 пар.Малти-слој дизајн дизајн; Заштеда на простор и вертикално складирање, не зазема простор.multifunctional : Поради малото стапало, може да се постави каде и да сакате, без разлика дали е во подрумот, спалната соба, детската соба, таванот или кампот. Добро ќе ги заштити чевлите. Многу погоден за вашиот преден трем, балкон. Можете да чувате чевли и да покажете слатки растенија. Име на проток : метални чевли за чевли : црна / златна материјала : премиум метализира : 9,45'''l × 7,87''''w × 33,46'''h Инсталација : Едноставно склопување Функција : Може да чува чевли, чевли, кутии за чевли, итн.

Особините