.

Зизмх часовник за поправка на шрафцигери, слот за шрафцигер удобно ножење на шрафцигери за часовници за часовници, за поправка

Зизмх часовник за поправка на шрафцигери, слот за шрафцигер удобно ножење на шрафцигери за часовници за часовници, за поправка

DEN 1734.72

Стока
Достапно е за нарачката

Магнетна адсорпција на шрафцигер малку, цврсто се држи до кутијата и не паѓа кога ја земате главата во обратна насока Главно се користи за поправка на часовници, телефон, компјутер и така натаму, широко апликации. Дизајн на ротациони рачки, притиснете го делот за опашката и ротирајте за да ги отстраните завртките. Едноставно и погодно за извадување на шрафцигер малку, кориснички и разумен. Производство на легура на челик, обезбедувајќи максимална издржливост. Магнетна адсорпција на шрафцигер бит, цврсто се држи до кутијата и не паѓа кога ја земате главата во обратна насока. Мачно се користи за поправка на часовници, телефон, компјутер и така натаму, широко апликации.Ротациони дизајни на рачката, притиснете го делот за опашката и ротира за да ги отстрани завртките. Simple и удобно да го извадите битот за шрафцигер, лесен за корисникот и разумно. Магнетна адсорпција на шрафцигер малку, цврсто се држи до кутијата и не паѓа кога ја земате главата во обратна насока. Едноставно и погодно за извадување на шрафцигер, кориснички и разумен.

Особините

Condition:
Brand New
Item Type:
Screwdriver Set
Material:
Alloy Steel
Usage:
Repairing watch, phone, computer and so on
Iron Box Size:
Approx. 17 x 6.8 x 1.8cm / 6.7 x 2.7 x 0.7in
Package List:
48 x Screwdriver Bit (Different Model) :
1 x Handle :
1 x Tweezers :