.

Jeocody cloth print врата виси за складирање на спална соба кабинет над организаторот на вратата/организаторот на вратата со 4 големи џебови за козметика, играчки и духови

Jeocody cloth print врата виси за складирање на спална соба кабинет над организаторот на вратата/организаторот на вратата со 4 големи џебови

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

【Користете го просторот зад вратата】 Ако се преполнети сите ормани околу вас, но сепак имате марами, чорапи и облеката на вашите деца без нивно соодветно место, а потоа искористете го целосното користење на задниот дел од вратата со ова складирање на вратата со 4 Големи џебови од 14 ”l x 4” w x 6,9 ”ч Организатор за складирање на разноврсност】 Вратата што виси складирање има 4 пространи џебови за облека, долна облека, додатоци, играчки, козметика, тоалети, хоби работи, чевли, чанти, очила за сонце, пешкир за бања итн. Потребно е, може да се склопи и чува далеку. Складирањето над вратата користи простор што е инаку потрошен, како што е задниот дел од вратата, wallидот на стаклото за бања, гардеробата или шината за облека. 【Лесна инсталација】 виси над различна врата без да се навртува или дупче. Сите џебови имаат странични инсерти од картон, како и вметнување на дното, што им дава доволно фиксна форма. 【Разумен дизајн】 Свитката и отворениот дизајн ви дава брз пристап до секоја сортирана категорија. Складирањето на вратата е прецизно произведена, мека, дише и не е лесна за деформација. 【Користете го просторот зад вратата】 Ако се преполнети сите ормани околу вас, но сепак имате марами, чорапи и облеката на вашите деца без нивно соодветно место, а потоа искористете го целосното користење на задниот дел од вратата со ова складирање на вратата со 4 Големи џебови од 14 ”l x 4” w x 6,9 ”ч.

Особините