.

Годишнина за подароци за вineубените, украс за украс свадба Дрвена забава Декорација на срцева декорација и виси диносаурус Божиќно украс сет

Годишнина за подароци за вineубените, украс за украс свадба Дрвена забава Декорација на срцева декорација и виси диносаурус

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Поради разликата помеѓу различните монитори или рефлексија на боја во осветлувањето, позадината итн, Сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Орнамент за плетење украс Убав парамедичен украс гроздобер украс постави елегантни Божиќни украси тапанар украс украс. Ве молиме, дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Божиќни украси снегулки гроздобер Божиќен украс градинка украс Божиќ украс кристал Божиќни украси топка готвење украс. Орнаментите за срцеви за Денот на вineубените се дизајнирани во 10 различни обрасци и бои за да ја наполнат вашата соба со loveубов и топлина. Орнамент размена на градинка украси Божиќни украси топки Божиќни украси топка тапанар украс Трет Божиќен украс. Доволно количини и стилови за да го украсите вашиот дом и забави ќе донесат вибрации. Парамедичен украс Божиќен украс ќерка Божиќни украси топка гроздобер Божиќни топки Божиќ украс кристален украс за новогодишни елки. Пакетот вклучува : Божиќен украс ќерка Божиќни украси светилки гроздобер Божиќен украс Креирај украс Трет Божиќен украс 1998 година куќа Божиќ украс. Годишнина за подароци за в Valentубените Орнамент во форма на свадба Дрвена забава Декорација на срце и виси диносаурус Божиќен украс сет на срцев приврзок е изработен од висококвалитетен дрвен материјал и е здрав и издржлив. Ве молиме, дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Мазна површина со добри допири, Деликатното занаетчиство и обрасци ќе ве придружуваат на сладок ден на вineубените.1 X Обликот на срцето на в Valentубените Дрвени украси може да се користи за украсување каде и да сакате, може да се користи за украсување на дрвја, растенија, прозорци, вратари, кутии за подароци, картички за подароци, в Valentубени во в Valentубените.

Особините