.

Симпатична Крава Кармин Држач За Кутија За Кармин Со Огледало, Пренослива Торбичка За Сјај За Усни За Патување, Водоотпорен Кожен Козметички Комплет За Складирање

Симпатична Крава Кармин Држач За Кутија За Кармин Со Огледало, Пренослива Торбичка За Сјај За Усни За Патување, Водоотпорен Кожен

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Допир Текстурата На Кожата Не Само Што Изгледа Висококвалитетно Иesетско, Туку И Го Продолжува Работниот Век И Не Е Лесно Оштетена. Лесно За Чистење, Само Избришете го Со Хартиена крпа. Мини ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Организатор На Кармин Е 9,5 х 2 х 7 см/3,7 х 0,8 х 2,7 ИНЧИ, ШТО е Многу Мало За Да Се Фрли Во Чантата или Торбата и Да Се Направи Карминот Да Остане На Место. На овој Начин Не Треба Да Го Барате Вашиот Кармин Насекаде. Малата Големина Е Погодна За Носење Кога Патувате. ВГРАДЕНО ВНАТРЕШНО ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мало Огледало, Што Е Погодно за Шминкање Во Секое време и Насекаде. Не Треба Да Ги Носите Огледалото И Карминот Одделно, Можете Да Ги Комбинирате Двете Заедно. Само Извадете Ја Оваа Мала Кутија, Лесно Можете Да Се Шминкате Гледајќи Во Вграденото Огледало. УБАВА И ПРАКТИЧНА : Оваа Футрола За Кармин Може Да Собере Три Кармини. По Тестирањето, Чувањето Кармин Кој Подолг од 7 см Нема Лесно да се Лизне. Исто Така, Бравата За Складирање Спречува Лизгање На Кармините. Модерни МОДЕЛИ НА САМОДОВЕРБА, Извонредни и Мали Стилови, Едноставен И Стилски Дизајн На Сечење, Покажува Повеќе Женска Креативност и Различно. СОВРШЕН ПОДАРОК : Оваа Мала Козметичка Торба За Складирање Е Мал Подарок За Себе и Направете Се Повеќе Деликатни. Овој Мал Организатор На Шминка, Совршен Како Корисен Подарок за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка, Сестри и Ќерки. Може Да Се Носи Кога Патувате, Одите На Забави, Пазарувате, Излегувате, Многу Прилики. Преку Нашата Мала Футрола За Кармин, Направете Ве Поделикатни, Направете Ја Вашата Работа Поорганизирана.Секоја Жена Заслужува Да Има Нежен Живот И Да се Однесува Добро Со себе. Главни Карактеристики : 1.

Особините