.

Пансексуални налепници на гордоста 60 парчиња ладни шарени налепници на гордоста водоотпорни налепници за винил декорации за лаптоп вода шише Journalурнал

Пансексуални налепници на гордоста 60 парчиња ладни шарени налепници на гордоста водоотпорни налепници за винил декорации за лаптоп вода шише

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Високо квалитетен PVC винил водоотпорен налепници, налепници со големина : Околу 1,18-2,36 инчи секој Ископнете без остаток, може да бидете сигурни да ги користите. Вие би ги добиле моделите на слатки налепници што ги гледате на сликите. Кул налепници Екстра издржлива винил направена, која има водоотпорна функција, цврста и силна лепило. Лесно за отстранување и не остава остаток зад себе. Бојата едвај згаснува, само треба да ја користите вашата имагинација и да создадете дела со нашите декорации за винил графити!. Налепници за шише со вода како подароци за Денот на мајката и Денот на таткото. Објавување за декорација за семејството да остане дома и на отворено. Симпатични налепници за шишиња со вода, хидрофлаци, лаптоп, тумб, скејтборд, ладилник, браник, шлем, автомобил, велосипед, моторцикл, тетратка, таблета, една, сноуборд, папки, списание, стружење, багаж, фрижидер, прозорци, биро, соба и соба и соба мебел и др. Заштита по продажбата : Ако откриете дека нашите производи се користат или оштетени, ние 100% гаранција за враќање на парите. Ако имате други прашања, ве молиме контактирајте не навреме. Ние ќе ви дадеме задоволително во рок од 24 часа. Високо квалитетен PVC винил водоотпорен налепници, налепници со големина : Околу 1,18-2,36 инчи секој. Ископнете без остаток, може да бидете сигурни да ги користите. Вие би ги добиле моделите на слатки налепници што ги гледате на сликите. Кул налепници Екстра издржлива винил направена, која има водоотпорна функција, цврста и силна лепило. Лесно за отстранување и не остава остаток зад себе. Бојата едвај згаснува, само треба да ја користите вашата имагинација и да создадете дела со нашите декорации за винил графити!. Налепници за шише со вода како подароци за Денот на мајката и Денот на таткото. Објавување за декорација за семејството да остане дома и на отворено. Симпатични налепници за шишиња со вода, хидрофлаци, лаптоп, тумб, скејтборд, ладилник, браник, шлем, автомобил, велосипед, моторцикл, тетратка, таблета, една, сноуборд, папки, списание, стружење, багаж, фрижидер, прозорци, биро, соба и соба и соба мебел и др.

Особините