.

NC 1Pair замена на моп -крпи влошки за мапирање за Xiaomi за Roborock S5 S51 S51 S55 S6 S6 S6 MaxV S5 Max Roborock 2 додатоци

NC 1Pair замена на моп -крпи влошки за мапирање за Xiaomi за Roborock S5 S51 S51 S55 S6 S6 S6 MaxV S5 Max Roborock 2 додатоци

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Сосема нов и висок квалитет Направено од високо квалитетен материјал, потрајни. Деликатна и исклучителна, високо одговара на оригиналната опрема. Крпата од четка има добра мекост, додека ја чисти нечистотијата, исто така го штити подот од изгребана. Волна од микрофибер се зголеми за 40% за да се обезбеди поголема површина за местење.

Особините