.

Wireица корпа со држач за хартиена крпа, држач за тоалети за пешкири за тоалети, полица со решетка за хартиена крпа, држач за метална хартиена пешкир и корпа за повеќе?

Wireица корпа со држач за хартиена крпа, држач за тоалети за пешкири за тоалети, полица со решетка за хартиена крпа, држач за метална

DEN 479.84

Стока
Достапно е за нарачката

Се користи како декоративно или функционално парче Wireица ткаена корпа за складирање за бања, кујна, градинарска барака или гаража. Направено од метал со мат финиш. Големина : 12,4 "L x 5,7" W x 17,7 "H. Дизајнот на моделот Fleur-de-Lis ја прави корпата за држачи на тоалетот поелегантна и исклучителна. Лесна за инсталирање. Лесно се грижи-Избришете ја чистата со влажна крпа. 【Цврст Изградба】 Нашата жица корпа со држач за хартиена крпа е изработена од висококвалитетен метал, кој е здрав и издржлив. Завршено во мат црна завршница, таа е елегантна, но елегантна и ќе ви служи долго време. Со целокупни димензии од 12,4 “ L x 5,7 "W x 17,7" H, доволно е да ги одржувате вашите предмети организирани и лесно достапни. 【Кошница за складирање на wallидови】 】иден држач за хартиена хартија со полица е дизајниран со жица корпа и лента за крпи, совршен за складирање на шишиња за зачини, шампон, сапун, алатки, спрејови, тоалети. Заштедете простор со употреба на wallиден простор за да ги исчистите и чувате сите ваши разновидни материјали во бројачи, фиоки, клупи, табели и полици. 【Лесен за инсталирање】 разноврсен дизајн додава гламур и стил на кој било ентериер; Оваа решетка за зачини во кујната е лесно да се обеси и брзо да се инсталира со вклучениот хардвер; Отстранливата кука за хартиена хартија на нашиот wallиден тоалет ви овозможува да ја користите како корпа за додадено складирање додека ги разубавувате вашите wallsидови. 【Широки апликации】 Дизајнот 2-во-1 го прави многу практичен и погоден за повеќето простории. Basherидната корпа за жица може да се користи за да се одржат најразлични посакувани предмети, а шипката за крпи подолу може да се користи за да висат крпи, ткива, кујнски куки за кујнски прибор. Совршен за спална соба, кујна, бања, тоалет, сала за перење, алишта, дневна соба, канцеларија, бар, итн. 【Услуга за клиенти】 Обезбедуваме сигурни перформанси на производот и траен висок квалитет за долгорочно користење од страна на нашите клиенти. Кошурот за држачи на тоалетна хартија е лесна за чистење, само избришете ја влажна крпа и суво за пешкир. Ние ви нудиме задоволителна услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања и прегледи за вашите купени производи, ве молиме слободно контактирајте не!. 【Цврста конструкција】 Нашата жица корпа со држач за хартиена крпа е изработена од висококвалитетен метал, кој е здрав и издржлив. Завршено во мат црна завршница, таа е елегантен, но елегантен и ќе ви служи долго време. Со целокупните димензии од 12,4 "l x 5,7" W x 17,7 "H, доволно е да ги задржите вашите предмети организирани и лесно достапни. 【Basherид за складирање на wallидот】 wallиден држач за хартиена крпа со полица е дизајниран со жичана корпа и лента за крпи, лента за пешкири, Совршено за складирање на шишиња за зачини, шампон, сапун, алатки, спрејови, тоалети. Заштедете простор со употреба на wallиден простор за расчистување и чување на сите ваши разни материјали во бројачи, фиоки, клупи, табели и полици.

Особините