.

Смешно 6x6ft розово злато розово 30 -ти роденденска забава позадина Crownените чекори и повторете го сјајот на дијамант сјајна фотографија позадина Триесет години старо

Смешно 6x6ft розово злато розово 30 -ти роденденска забава позадина Crownените чекори и повторете го сјајот на дијамант сјајна фотографија позадина

DEN 1500.80

Стока
Достапно е за нарачката

【Size Item ќе биде испратена со преклопена Користете стегач, нокти или лента на идот. еве начини да ги отстраните брчките : превртете го на цевка за една ноќ или подолго за да ја отстраните браздата. Доколку е потребно, ве молиме пеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со низок темперамент за лесно отстранување на брчката. За да се избегне можната пареа Оштетување, ставете слој на сува крпа помеѓу позадината и железото. Добредојдовте во продавницата за позадина на фотографијата Smuly Tree! Неверојатни карактеристики : · Дигитален принт со висока резолуција со привлечни детали и животни бои! · Добијте го точниот живописен ефект што го сакате лесно и без напор, без да направите чекор на отворено! · Во зависност од приликите, сигурно е хит на роденден или свадбени забави, тушеви за бебиња, исто така одлични за домашна или фестивалска декорација, You Tube во живо, итн. Специјални белешки : · Ова е соодветна големина за табелата за десерт. Слободно можете да контактирате со нас и ние ќе ги прилагодиме за вас ако ви треба поголема. · Застанете не е вклучено, само позадината. · За погодност за пакување и транспорт, за време на пратката ќе бидат склопени позадини, што може да доведе до неколку набори. Можете да ја превртите позадината на цевка за да останете една ноќ за да ги отстраните. · Нормално е дека боите може да се разликуваат малку помеѓу она што го гледате на екранот и онаа на реалните производи, затоа што првиот е прикажан во режим RGB, додека вториот може да се отпечати само во режим CMYK.

Особините