.

Pkuoufg триаголник во боја уметност гејминг гејминг подлога голема гејмерска подлога за глувци со продолжена биро со гума од гума за канцеларија дома

Pkuoufg триаголник во боја уметност гејминг гејминг подлога голема гејмерска подлога за глувци со продолжена биро со гума од гума за канцеларија

DEN 1443.20

Стока
Достапно е за нарачката

? 【Големина на експанзија】 : подлогата на глувчето е приближно (27,5x11,8 инчи) (700x300x3mm) преголема, која е многу погодна за вашата тастатура за десктоп и обезбедува дополнителен простор за движење на глувчето погоден за секого ? За вашите зглобови и раце. ? Ја одржува целата површина на место спречувајќи ја крпата да не се крева за да одржи мазно движење на глувчето низ целата работна површина. Ултра мазна површина】 со удобен и дишечки материјал до влошките што ги прави вашите глувци без напор на нејзината површина што може да обезбеди оптимална брзина и точна контрола за време на вашата работа или игри. ? 【Обвивка отпорна на вода】 Површината на водоотпорен материјал ефикасно спречува случајно оштетување од течното истурање, како што е сок од вода со сок од кафе, кога течноста се распрснува на бирото, лесно да се исчисти без да се одложи вашата работа или игра. ? 【Големина на експанзија】 : подлогата на глувчето е приближно (27,5x11,8 инчи) (700x300x3mm) преголема, која е многу погодна за вашата тастатура за десктоп и обезбедува дополнителен простор за движење на глувчето погоден за секого. ? За вашите зглобови и раце. ? Ја одржува целата површина на место спречувајќи ја крпата да не се крева за да одржи мазно движење на глувчето низ целата работна површина. Ултра мазна површина】 со удобен и дишечки материјал до влошките што ги прави вашите глувци без напор на нејзината површина што може да обезбеди оптимална брзина и точна контрола за време на вашата работа или игри. ? 【Обвивка отпорна на вода】 Површината на водоотпорен материјал ефикасно спречува случајно оштетување од течното истурање, како што е сок од вода со сок од кафе, кога течноста се распрснува на бирото, лесно да се исчисти без да се одложи вашата работа или игра. Продолжена подлога на глувчето компјутерска игра со глушец со глушец со продолжена големина на глувчето, елиминирајте го слајдот додека го прават искуството за игри поинтензивно! ? Уморни од трчање во тастатурата? Нашата подлога на глувчето е дизајнирано да направи игра игра и канцеларија да работи многу поудобно големи душеци со глувци им овозможуваат на loversубителите на технологијата да постават и тастатура и глувче на едно место да искусат мазно 360 степени како никогаш порано! Ниту еден обем на главата и ударите со треперење не се мазни бидејќи глувчето се лизга слободно? Широката површина дизајнирана за FPB игри како CS и TF2 следењето е ултра мазен траен квалитет го продолжува животот на нозете на глувчето удобно го поддржува зглобот и е идеална висина што одговара на целосна големина Механички и не механички тастатури? Карактеристики : дизајнирани од гејмери ​​одлични за употреба за канцеларија за игри? Дебелина : 3мм поддржува тастатура со целосна големина со повеќе од доволно простор за глувче? Ниско триење : мазна површина за брзина и контрола против гума од гума од гума со крпа со крпа Површинска оптимизирана за разни сензори на глувчето и сензибилитети.

Особините