.

Делови и додатоци за мелница за напојување со мелница за напојување со 4 компјутери 4 парчиња мелница за мелница за мелница за мелница за мелница од 2,35мм.

Делови и додатоци за мелница за напојување со мелница за напојување со 4 компјутери 4 парчиња мелница за мелница за мелница за

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Име на производот : Подложена точка на дијаманти; Дизајн на главата : Облик на топката Материјал : легура, дијамант; дијаметар на главата : 6мм/ 0,24 ". Дијаметар на Шанк : 2,35мм/ 0,09"; вкупна должина : 47мм/ 1. Боја : сребрен тон; Име : Подложена точка на дијамант; Дизајн на главата : Облик на топката. Материјал : легура, дијамант; дијаметар на главата : 6мм/ 0,24 ". Дијаметар на Шанк : 2,35мм/ 0,09 "; вкупна должина : 47мм/ 1,8". Боја : сребрен тон; тежина : 14g. Содржина на пакетот : 4 x Дијамантска монтирана точка. Тркалезна топка нос, глава обложена со дијаманти. многу други абразивни материјали.

Особините