.

Ретро постер со висока дефиниција, познато сликарство од Леонардо да Винчи, постери на Лео и слики од wallидна уметност, печатени модерни постери за декорација на дом

Ретро постер со висока дефиниција, познато сликарство од Леонардо да Винчи, постери на Лео и слики од wallидна уметност, печатени

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Совршена дефиниција за дизајн, ретро постер, познато сликарство од Леонардо да Винчи, постерите на ЛЕО ја рефлектираат реалноста поживописно, но во споредба со реалноста, тие имаат типична социјална идеологија Willе ви обезбедам поживописна уметничка убавина, ќе го зајакнете висококвалитетниот културен живот и уметничкото искуство. Инструкции за инсталација : Нашите постери имаат две опции : рамка и врамени. Ако изберете да имате рамка, постерот е уредно завиткан на дрвена рамка, подобро одразувајќи го исклучителното ниво и естетскиот изглед на плакатот. Ако изберете да немате рамка, можете да користите држачи, клипови, сликички или сликички за да ја обесувате на идот. Можете исто така да ја изберете вашата омилена рамка за слики за DIY. Материјали и печатење : Материјалите за производство се висококвалитетно платно од врвни брендови. Усвојување на професионална технологија против избледување и висококвалитетно печатење со мастило, печатените постери се повеќе шарени и тродимензионални, обезбедувајќи висок квалитет на квалитет. Сите отпечатоци на постери се внимателно валани и спакувани, погодни за долгорочно поставување без да се пожолтуваат или мирисаат. Изненаден подарок : Совршен како подарок за семејство, најблиски, колеги, старешини и пријатели. Совршен за дома, барови, коридори, канцеларии, детски спални соби, украси за домови и канцеларии, Денот на благодарноста, роденденот, Божиќ, Денот на децата и подароците за забави. По гаранцијата за продажба : Ние сме горди на нашата работа и целосно ги поддржуваме нашите производи. Ако не ги исполнувате вашите очекувања по приемот на стоката, можете да контактирате со нас и ние ќе ви обезбедиме задоволителни резултати во рок од 24 часа!. Совршена дефиниција за дизајн, ретро постер, познато сликарство од Леонардо да Винчи, постерите на ЛЕО ја рефлектираат реалноста поживописно, но во споредба со реалноста, тие имаат типична социјална идеологија. Willе ви обезбедам поживописна уметничка убавина, ќе го зајакнете висококвалитетниот културен живот и уметничкото искуство. Инструкции за инсталација : Нашите постери имаат две опции : рамка и врамени. Ако изберете да имате рамка, постерот е уредно завиткан на дрвена рамка, подобро одразувајќи го исклучителното ниво и естетскиот изглед на плакатот. Ако изберете да немате рамка, можете да користите држачи, клипови, сликички или сликички за да ја обесувате на идот. Можете исто така да ја изберете вашата омилена рамка за слики за DIY. Материјали и печатење : Материјалите за производство се висококвалитетно платно од врвни брендови. Усвојување на професионална технологија против избледување и висококвалитетно печатење со мастило, печатените постери се повеќе шарени и тродимензионални, обезбедувајќи висок квалитет на квалитет. Сите отпечатоци на постери се внимателно валани и спакувани, погодни за долгорочно поставување без да се пожолтуваат или мирисаат.

Особините