.

Instarry 5d DIY дијамантски сликарство со голема големина целосна вежба блескав слон кристален вез за wallидни украси и занаети 47.2x23,6 инчи

Instarry 5d DIY дијамантски сликарство со голема големина целосна вежба блескав слон кристален вез за wallидни украси и занаети 47.2x23,6 инчи

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

【Голема големина】 5Д со голема големина на сликарство со голема големина значи појасни обрасци и поживописни детали Шарени и тродимензионални, поубави од вкрстениот бод. Комплетот за сликање со дијаманти е лесен за реализирање на класични уметнички дела, ќе уживате во задоволството од правењето. 【Плеска! 26 аспекти】 тркалезен дијамант го олеснува и помалку фрустрираниот процес на сликање на дијаманти. Уникатната занаетчија го прави да има повеќе аспекти од другите дијаманти. 26 -те аспекти сјаат, што ја прави целата слика поживописна и поубава. 【Сподели го! 】 Willе се подобри во соработката на родител-дете во образованието кога ќе ја завршите оваа дијамантска слика со вашето дете. Завршувањето на DIY Diamond Art е процес на прилагодување и споделете среќно време со вашите пријатели. 【Еко-пријателски платно】】 instarry diamond art комплети е високо чисто печатење платно, нетоксично, водоотпорно, заштитено со животната средина, не е лесен за склоп. Целосна вежба, специјална лепак со висока вискозност. Дијамантот цврсто се држи и нема да падне. 【После услугата】 Ние ќе ви обезбедиме бесплатна услуга за дијаманти за повторно испраќање ако немате дијамант. Завршеното сликарство со дијаманти е погодно за канцеларија, бар, спална соба, дневна соба, домашна декорација. И тоа е добар подарок за фестивали и роденден. 1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети. 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијаманти, цврст лепак). Област за залепување : Целосна вежба. Облик : Тркалезен дијамант. Материјал : 5Д смола дијамант, платно. П : Дали треба да подготвам други алатки?. О : Производот ги содржи сите алатки и материјали што ви се потребни. Само треба да уживате во тоа. П : Тркалезен или квадратен дијамант? Дали е ова делумно или целосно подрачје за залепување?. О : Тркалезен дијамант и убаво е! Тоа е целосно сликање со дијаманти за залепување.

Особините