.

Mazjoaru 4x4 Слика рамка Сушени цвеќиња Транспарентна смола Фото рамка Таблета за приказ, рустикален Натруал симпатичен домашен декор

Mazjoaru 4x4 Слика рамка Сушени цвеќиња Транспарентна смола Фото рамка Таблета за приказ, рустикален Натруал симпатичен домашен декор

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Уникатен и привлечен изглед : Фото -рамката за сушени цвеќиња има многу уникатен дизајн кој комбинира модерни и природни елементи Совршено е за прикажување на вашето скапоцено семејство или фотографии од одмор. Ivivivid Presentation : Оваа рамка за слики не се користи само за прикажување на вашите фотографии, туку може да се користи и како домашна декорација! Природната рамка од сушена цветна цветна ќе ги опкружува вашите скапоцени спомени во прекрасна рамка, со што фотографиите ги прават поживописни. Мултифункционална употреба : Транспарентната рамка за слика од 4х4 на овој штанд на екранот не е само погодна за поставување убави сушени растенија, туку може да се користи и како нормална рамка за прикажување на фотографии. Постигнува ефект со двојна употреба и на рамка за приказ и на рамка за слика, донесувајќи повеќе можности во вашиот живот. Трајни и долготрајни : Оваа сушена цветна фото рамка е изработена од еко-пријателска смола.

Особините