.

Алаза Божиќни чорапи Божиќни класични персонализирани мали декорации за порибување за семејни сезонски празници Декор на забава од 4.7,87 “

Алаза Божиќни чорапи Божиќни класични персонализирани мали декорации за порибување за семејни сезонски празници Декор на забава од 4.7,87 “

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир на мантилот, нејзините графики и бои даваат многу Божиќно чувство што се идеални за прикажување на вистинската природа на сезоната, тој симпатичен дизајн ќе донесе светлина и радост Во вашиот дом, одличен додаток на украси за одмор Мала мини големина, 7,87 x 5,5 инчи вертикално, совршена мала обвивка за подароци за семејство, соседи, деца, студенти, наставници, соработници, држат мали столбови и добрите, како што се картички за подароци, трска од бонбони, чоколади барови и други столбови, убав украсен одмор , подготвени да висат на држачите за порибување на камин Мантел или да ја украсуваат елката. Изработено е од кадифен руно крпа, кристален кадифе + арктички кадифе + кадифе на кожата, материјалот обезбедува мек и мазен допир; закачете јамка, лесно закачете го Божиќното порибување на камини, закачалки, па дури и поставки за маса. Со најсовремена технологија за дигитално печатење, долготрајни задебелени бои и јасна слика, машина за перење, може да има мали разлики во бојата помеѓу сликата и она што го добивте. Можете да соберете неколку од овие чудесни божиќни чорапи, како подарок за секој член во вашето семејство и да ги поставите да го чекаат пристигнувањето на Дедо Мраз со Божиќните добрите, да им дадат на членовите на семејството свое посебно чувство за исчекување. Овој симпатичен дизајн ќе донесе светлина и радост во вашиот дом, префект Божиќниот декор за вашето семејство, го прави вашиот дом полн со Божиќна атмосфера.

Особините