.

ЈЕРЗЕС 21 МР - СПОРТ ПЕРФОРМАНСКИ ПЕРФОРМАНСКИ Краток ракав за ракави

ЈЕРЗЕС 21 МР - СПОРТ ПЕРФОРМАНСКИ ПЕРФОРМАНСКИ Краток ракав за ракави

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Направени во САД или увезени. Прислушување на рамо до рамо. Напредни перформанси за управување со влага со контрола на мирис. Идеално за печатење на сублимација. Исечете ја етикетата. 1x1 јака на ребра со две игла за шиење на предниот врат. Одлично за тим или индивидуално носење, маици со спортски спортови со jerzees со управување со влага и контрола на мирис се секогаш врвен избор на нацрт, Preshrunk 100% полиестерски дрес, 5,3-Oz. Со двојно-игличкото покривање на предниот врат, прислушувањето на рамо до рамо, ракав со двојна игла и долните копили, големини : S-3 XL.

Особините