.

Случаи за задржување на HousyLove Cartive, Classer Holder Case 1 Pack, Aligner Case со разнобојни новини Симпатични обрасци, случај на ноќна стража со рачни нацртани цветни обрасци

Случаи за задржување на HousyLove Cartive, Classer Holder Case 1 Pack, Aligner Case со разнобојни новини Симпатични обрасци, случај

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Елегантен и издржлив Нашите контејнери за прицврстувачи ја покажуваат вашата личност со уникатен цветен дизајн и живописни обрасци. Погодно за домашна употреба и патување. Отпорен на капки и елегантен дизајн го прави држачот безбеден, видлив и тежок за погрешен. Медицински одделение материјали со смислено дизајн. Совет на стоматолог : Повеќе дупки за отвор, повеќе хигиени и здравје. Нашиот случај за држачи со 9 дупки за отвор од двете страни, ја прави влагата да избега побрзо и полесно. Чувајте го држачот навистина сув. Безбеден и медицински материјал, без вкус, нетоксичен и БПА без. Привлечно и елегантно. Јасната шик цветна шема може да биде добро интегрирана во вашиот секојдневен живот. Со безвременски дизајн и светли бои, балансираниот супериорен дизајн е погоден за разни прилики, вклучително и дома и патувања. Донесете го насекаде. Нашиот случај за прицврстувач доаѓа со мазни рабови, без остри делови, лесни, што е лесно да се отвори и да се задржи цврсто затворен. Специјалниот дизајн е лесен за корисниците и ергономски. Полесно е да се стави во ранец, торба за ручек, автомобил, чанта, ноќен штанд или каде и да е потребно. Не-испарлива шема. Отпорен на гребење и лесен за чистење. Уникатната технологија за печатење гарантира дека шемата никогаш не згаснува и секогаш останува привлечна и убава. Безбедна машина за миење садови. Елегантен и издржлив. Нашите контејнери за прицврстувачи ја покажуваат вашата личност со уникатен цветен дизајн и живописни обрасци. Погодно за домашна употреба и патување. Отпорен на капки и елегантен дизајн го прави држачот безбеден, видлив и тежок за погрешен. Медицински одделение материјали со смислено дизајн. Совет на стоматолог : Повеќе дупки за отвор, повеќе хигиени и здравје.

Особините