.

Гуоларизи Смирувачко Куче Уво за Намалување На Бучавата Пет Хауба Уво За Анксиозност Чешлање Бања Фен Суво Кученце Вратот Додатоци

Гуоларизи Смирувачко Куче Уво за Намалување На Бучавата Пет Хауба Уво За Анксиозност Чешлање Бања Фен Суво Кученце Вратот Додатоци

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Еластична Неговиот Нежен Дизајн На Компресија Може Ефикасно Да Ја Намали Бучавата Што Може Да Иритира . Топлиот Дизајн Со Целосна обвивка Има Ефект На Повивање За Смирување , Удобност и, Правејќи Ги Да се Чувствуваат И Стабилни. Совршен За Употреба Кога Земате Кучиња Во Автомобили, Аеродроми, Бучни Средини И Нив Од Гласни Звуци, Итн. [Мека и Флексибилна] Висококвалитетна Мека и Нежна Ткаенина со Висока Еластичност, Што Го Прави Вашето Куче Удобно За Носење и Лесно Се Облекува и Соблекува. Доаѓа Во 3 Големини За Да Одговара На Кучиња Со Различна Големина. Машина За Перење За Лесно Чистење. Лесно Се Преклопува За Лесно Складирање. €[Помош за чешлање] Одлично За Смирување На Вашето Кученце и Ослободување Од Стрес За време на Бањи, Сушење Со Фен, Боење Со Сила, Сечење Нокти на Нозете, Четкање Салон за Чешлање Миленичиња. И Кучето И Чуварот Ќе Се Чувствуваат Побезбедно Да Го Носат Овој Дуксер, А Сопственикот Може Да Го Остави Кучето Да Се Смири За Сесијата За Дотерување. Дури И Вашето Чувствително Куче ќе биде Импресионирано од Овие Навлаки за Уво за Ослободување Од Стрес. € [Уво и Вратот Потопло] Куче Уши Задржи Вратот И Ушите На Вашето Домашно Милениче Топло Од Прашина и Ладен Ветер. Идеален За Носење Кучиња Во Зимски Или Студени Денови За Прошетки, Пешачење, Кампување И Други Реакции На Отворено. [ПОСТ-ЗАШТИТА] Куче Уво Помогне Во Контролата На Крварење И Од Тресење Од Ушите По . Одлично За Забрзување На Закрепнувањето Од Повреди Или Инфекции На Увото.

Особините