.

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Облак Од Круна Со Ремен За Рамо

Кутија за Ручек отпорна на истекување, Изолирана Бенто Кутија За Мажи Жени Возрасни, Кофа За Ручек За Повеќекратна Употреба Со Облак Од

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

1 4х6, 3х6ин/24х16х15, 5см; Материјал : 300д оксфордска ткаенина, бисерен памук, еколошка алуминиумска фолија; должина На Ременот : 24ин/61см; нето тежина : 144гр. Торбата за ручек лесно се вклопува во вашата двослојна бенто кутија од нерѓосувачки челик со вашата екстра голема кригла за кафе, шише со вода и многу закуски за денот со простор за поштеда. Правоаголна торба за оброци идеална за детски спортски игри, училиште, работа, излети, патувања, теретана, патувања, ручек во канцеларија, плажа и многу повеќе. Оваа издржлива, практична и лесна за употреба премиум кутија за ручек лесно може да прими ручек за повеќе од 1 лице, лесен за носење на рамо или рака. Пакетите за оброци се еколошки метод што може повторно да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и пластика за садови за еднократна употреба.

Особините