.

Империја Со Белвица Стерлинг Сребро Обичен Нож 9 1/4 Рамен Софтвер Наследство

Империја Со Белвица Стерлинг Сребро Обичен Нож 9 1/4 Рамен Софтвер Наследство

DEN 2064.00

Стока
Достапно е за нарачката

Производител : Белвица, Тип : Нож Состав : Стерлинг Сребро. Возраст : 1850-1899. Бренд : Белвица. Шема : Империја. ИМПЕРИЈА СО БЕЛО Сребро Обичен Нож 9 1/4 " во ИМПЕРИЈАТА на моделот СО БЕЛВИЦА. Не е монограмиран и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Особините