.

Lanyazet 2pcs L+R 3 Копчиња Багер Џојстик Аси Рачка Запчаници Со Капак За Прашина За Doosan DX150 215 225 300 370-9В

Lanyazet 2pcs L+R 3 Копчиња Багер Џојстик Аси Рачка Запчаници Со Капак За Прашина За Doosan DX150 215 225 300 370-9В

DEN 1499.20

Стока
Достапно е за нарачката

Одличен квалитет и одлично вклопување Директна Замена. Лесен за инсталирање и издржлив во употреба. никогаш не биле користени. конектор без сечење или спојување. стандарди за контрола на квалитетот на и. Ланјазет Тип На Ставка : Багер Џојстик Асифитмент : За Доосан ДХ150 215 225 300 370-9 забелешка : бојата на приклучокот за темперамент е случајна, а наведената боја не може Да биде боја : Уцена : ABS+Содржина на метален пакет : 2 x Џојстик(L+R)2 x Прашина Покриеносамо горенаведената содржина на пакетот, други не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат боја на предметот во малку поинаква од вистинската работа. Дозволеното мерење е +/- 1-3см.

Особините