.

Прилагоден Печат Со Потпис-75 Фонтови + 8 Бои За Избор-Потпис На Печат Со Самопоникување. 31х10мм-АДФ1-АДФ15

Прилагоден Печат Со Потпис-75 Фонтови + 8 Бои За Избор-Потпис На Печат Со Самопоникување. 31х10мм-АДФ1-АДФ15

DEN 79.84

Стока
Достапно е за нарачката

Персонализирајте го вашиот потпис со неколку фонтови од печатач до фонт и бои слични на ракопис Подготвени за употреба кога ќе го примите. Приближна област на впечаток : 31мм х 10мм. или 1 1/4 х 1/2 инчи. Само една линија. Претпочитана должина : помалку од 10 знаци. Максимална должина 16 карактери. Максимум 13 знаци за ракопис како фонт. Колку е подолг текстот, толку е пократко печатењето. Големината ќе се вклопи за печат. Ве молиме обрнете внимание на горниот и малиот случај. Ние ќе го цитираме она што го внесувате за печат. Мала празна налепница ќе биде испратена со печат. Можете да одлучите што ќе напишете на индификаторот за печат ако сакате да го залепите на печатот. Ќе брод во рок од 2 работни дена. Направи по нарачка.

Особините