.

Обоен Течен Мат Кармин Мек Мат Крем За Усни Кадифе Сјај За Усни Лесна Нелеплива Чаша Не Избледува Кармин Супер Водоотпорен Долготраен Огледало Сјај За Вода Глазура

Обоен Течен Мат Кармин Мек Мат Крем За Усни Кадифе Сјај За Усни Лесна Нелеплива Чаша Не Избледува Кармин Супер Водоотпорен Долготраен

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

?`+Богата Боја Винил Мастило Течен Кармин? : Новиот мат течен кармин во боја е достапен во 8 популарни и забавни бои, од голи до розови до црвени транзиции, секогаш има еден богат сјај за усни што ќе ви се допаднеЕ-пошта : овој мат кармин има малку зачинето чувство на усните, освежувачко и не лепливо, природна формула, бидете сигурни дека ќе го користите. ?`+Социјална Разгледница : ?Нашите 8 бои нов мат течен кармин, нелеплива чаша, која не избледува, нежно се нанесува и се става на место во еден чекор за покривање на усните.Мат течниот кармин со винил мастило е флексибилен формулата доаѓа со високо пигментирани бои и може да се меша со други бои за да се создаде совршена и секси нова шминка за усни.Направете ги вашите жешки, секси усни социјална разгледница!. ?● Ултра Водоотпорна И Природна Формула? : Ова навлажнувачки и долготрајни мат течни кармини, богати со природна и органска формула, лесна, свежа мека и мазна крем текстура.?Мат течен кармин е водоотпорна и нелеплива чаша, збогувајте се со незгодноста во состаноците, без мириси што ги мразите, доказ за долга облека-размачкајте и пренесете доказ, цврсто заклучете ја бојата на усните. ?●Совршен Подарок И Никогаш Суровост? : Мат Течен Кармин во Форма на Паста за Заби е совршен за секаде и за секого.

Особините