.

18 инчен Балон Со Топол Воздух Соларен Фенер Со Треперење Пламен Виси Соларни Светла За надворешни фенери Водоотпорни Фенери За Градинарски Двор Декорација На Заба

18 инчен Балон Со Топол Воздух Соларен Фенер Со Треперење Пламен Виси Соларни Светла За надворешни фенери Водоотпорни Фенери За Градинарски

DEN 605.92

Стока
Достапно е за нарачката

Брендот ФАНОУЛЕА има своја фабрика и магацин Со напредна идеја, ние произведуваме производи кои се практични и заштедуваат енергија. Работниците од различни оддели работат заедно за да обезбедат висококвалитетни производи и иновативни сопствени решенија. Нашата филозофија на услуги Е "Прв Клиент". Ние обезбедуваме висококвалитетни, иновативни производи и совршена услуга по продажбата, така што нашите клиенти можат да бидат сигурни. ●Дизајн на балон Со топол Воздух + овој соларен фенер од портокалови балони е направен од густо стакло и реални пламени светла. Кога сонцето заоѓа, ефектот на треперење на пламенот наликува на вистински балон со топол воздух, создавајќи неверојатен визуелен ефект и додавајќи одлична атмосфера во вашата градина, двор и двор. ●Соларен Фенер И Автоматско Вклучување / Исклучување ● висечкиот соларен фенер се напојува со бесплатна сончева енергија. Нема потреба од жици или надворешна моќност. Соларните светла имаат вграден сензор за светлина, кој може автоматски да свети ноќе и да се полни во текот на денот. Ве молиме проверете дали прекинувачот во положбата ВКЛУЧЕНО пред употреба и полнење. ●Отпорни на временски услови И Надворешен Декор. Соларните пејзажни светла може да се користат не само во затворени простории, туку се опремени и со водоотпорни соларни панели кои можат да издржат дожд, снег и други лоши временски услови, што ги прави идеални за надворешна декорација. ●Широко Користен И Идеален Подарок, вклучен Синџир И кука за лесно закачување.

Особините