.

Не Само Хоби Тоа Е Моето Бегство Од Реалноста 12оз Изолирани Вино Гимнастичар Дијамант Љубовник Дијамант Изработка Од Нерѓосувачки Челик Гимнастик За Дијамант Сли?

Не Само Хоби Тоа Е Моето Бегство Од Реалноста 12оз Изолирани Вино Гимнастичар Дијамант Љубовник Дијамант Изработка Од Нерѓосувачки

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Наоѓање убав Подарок за себе или за вашата сакана која сака да собира дијаманти, скапоцени камења, дијамантско сликарство, изработка на дијаманти? Не гледам понатаму, ова смешно Тоа Не Е Само Хоби Тоа Е Моето Бегство Од Реалноста Подарок Е Она што не може да се игнорира! Вистинскиот пијалок, вистинскиот момент, вистинската температура – за тоа се работи оваа персонализирана изолирана чаша 12oz. Со двоен ѕид, 18/8 конструкција од нерѓосувачки челик оваа чаша е цврста колку што доаѓаат додека бакарната изолација ги одржува вашите пијалоци ладни 24 часа и топли 6. Уживајте во лесното пиење благодарение на капакот за притискање. Уметничкото дело е отпечатено само на едната страна од тамблерот. : Една Големина : 12оз (0,35 л). : Висококвалитетна беспрекорна конструкција. : Бпа и олово слободен. : Нерѓосувачки челик, двоен ѕид, вакуумска изолација. : Јасен пластичен капак.

Особините