.

SLShePack 20PCS 2 x 1 x 8 инчи Јасно Професионални Ѓеврек Прачка Кутии за 2 Партија Корист Подарок Кутии За Свадба

SLShePack 20PCS 2 x 1 x 8 инчи Јасно Професионални Ѓеврек Прачка Кутии за 2 Партија Корист Подарок Кутии За Свадба

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

SLShe Pack 20 PCS 2 x 1 x 8 инчи Јасно Професионални Ѓеврек Прачка Кутии за 2 (не вклучуваат Ѓеврек) Партија Корист Подарок Кутии За Свадба €Големина : Должина : 2 "(5,08 СМ) x Ширина : 1"(2,54 СМ) € Висина : 8"(20,32 СМ), совршен за двојно чоколадо покриени геврек прачки за свадба или други мали третира. Questransparentирен дизајн на кутии со ѓеврек за 2,може да се видат прачки од ѓеврек, тоа ги прави вашите ѓевреци да изгледаат попривлечно. ● Инсталација : Ве Молиме прво откинете го заштитниот филм и преклопете ја кутијата по линијата. ①Прилика За апликација, роденденска забава, свадба, Божиќни прослави, услуги за дипломирање и повеќе прилики. ●Совети●продаваме само кутија, а не вклучуваме никаква храна. Големина : Должина : 2 инчи x1inche x 8inches(5. Материјал : Пластика. Боја : Јасно празно. Употреба : Совршен за 2 геврек прачки, или 16 гуми за џвакање и сите други бонбони.

Особините