.

Контекст Кармин Кармин Молив Усна Лагер Кукла Магла Шминка Водоотпорен Усна Црвена Усна Молив Двојна Глава Кармин Молив. Мб Шминка

Контекст Кармин Кармин Молив Усна Лагер Кукла Магла Шминка Водоотпорен Усна Црвена Усна Молив Двојна Глава Кармин Молив. Мб Шминка

DEN 172.80

Стока
Достапно е за нарачката

quattes Течни Кармини●Кадифени Мат, Високо Заситени, Високо Пигментирани, Карминот Mattes Има Пигмент Со Висок Интензитет за Инстант мат Усна Лесен За Носење. Ќе Бидете Апсолутно Неверојатни со Нелепливо Чувство. Кармин Темно Тиква Усна Сјај Бакар Усна Лагер Капа Намалување Кармин Теракота Кармин шминка Кармин Гроздобер Боја Роза Пара Козметика Ом Убавина Какао Руж Јас Сум Во Ред Усна Дамка Луди Кожата Кармини И Сјаеви Искрен шминка. Долг Навлажнувачки И Држен Во Боја Женски Сјај За Усни Гроздобер Кармин Смешен Сјај За Усни Тврди Бонбони Кармин Сјај Навлажнувачки Кармин На База На Стапчиња За Усни Цреши Во Снежниот Кармин Засекогаш Дамка Од Усни Зачинето Вино Направено Усна Полна Шминка За Жена Совршена Пигментна Доза Бои Лабијален змеј м05 кармин за јадење. Добра Адхезија, Може Да Се Одржува За Долго Време Светли Бои. Пее Кармин Роза Кварц Кармин Фуксија Кармин Не Толку Излупете Го Сјајот За Усни Зајак Кармин Жените Сочинуваат Кармин компатибилен Со Машински Сјај За Усни и Кармин Чоколаден Кармин Бонбони Роза Усна Негуваат Макс Усна Полни Пенливи Сјај За Усни Боја Останете Завој За Усни. ●Водоотпорен И Долготраен ● Не Лепете Чаша, Не Избледувајте, Трајно Привлечно, Ви Помага Поубаво И Шармантно. Мрзливи Лице Кармин Усна Сјај Дебеличка B002lfnovy Премногу Се Соочува Усна Полни до Усна Бакнување Ролна На Усна Сјај Гроздобер 1980 Кармин Металик Водач Камшик Голема Усна Онлајн Усна Сјај Усна Полни Усна Кармин Велур Усна Лагер Трендовски Шминка Овошен Усна Сјај Разговор Со Девојки За.

Особините