.

Усна Полни Сјај Јасно Во Собата 14 Парче Одмор Во Собата Кармин Сенка За Очи Коректор Основа &засилувач; Уздите Ајлајнер Веѓа Молив Подарок 20мл Темно Кармин

Усна Полни Сјај Јасно Во Собата 14 Парче Одмор Во Собата Кармин Сенка За Очи Коректор Основа &засилувач; Уздите Ајлајнер Веѓа Молив Подарок

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

ВОДООТПОРЕН И ТРАЕН : Дајте Ви Секси Искуство, Свиленкаста, Нежна и Елегантна, Лесно Шминкајте Ги Усните, Силна Покриеност, Водоотпорна и Долготрајна, Лесно Може Да се Отстрани Со Масло за Чистење Усни Ветување За Задоволство : - Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Нашите Производи, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние Ќе Ви Го Дадеме Најдоброто Решение Во Рок Од 24 Часа. Природен, Лесен За Употреба : Направен Од Природни Состојки, Погоден За Сите Типови Кожа. Кармин Со Долготрајни Резултати. ПОДАРОЦИ 10 Парчиња/комплет, Идеален Подарок За Секоја Личност За Шминка или Љубител на Убавина, Совршен За Божиќ, Денот на Вљубените, Родендени и Други Празници за Најблиските, Семејството и Пријателите. Сјај За Полнење усни Јасен Сет 14 Парче Празничен Комплет Кармин Коректор За Сенки За Очи Основа И Узди Ајлајнер Подарок За Молив за Веѓи 20мл Темен Кармин 14 Парче Комплет За Одмор Кармин Подлога За Коректор За Сенки За Очи И Узди Молив За Очи Подарок За Молив За Веѓи 20мл Материјал : залепете Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Особините