.

Жичен Гејмерски Глушец 4 Нивоа DPI RGB Боја Позадинско Осветлување Жичен Глушец 8000DPI 4000FPS ЗА Лаптоп За Десктоп Компјутери

Жичен Гејмерски Глушец 4 Нивоа DPI RGB Боја Позадинско Осветлување Жичен Глушец 8000DPI 4000FPS ЗА Лаптоп За Десктоп Компјутери

DEN 462.40

Стока
Достапно е за нарачката

Точно Позиционирање : Користејќи мотор за позиционирање со висока точност, позиционирањето е точно и преносот е стабилен Широка Компатибилност : Поддршка за 2000, за 2003, За Win7, За Win8, За Win10, За Виста, ЗА МЕНЕ, ЗА OS X, за. 4 НИВО ДПИ : Обезбедува 4 нивоа НА ДПИ, ДО 8000 DPI, лесно можете да го прилагодите DPI за веднаш да одговара на брзината на глувчето на различни сценарија за игри. Ergономски Глушец : овој гејмерски глушец има пријателска кожа со мат финиш на страните за да ја намали потта на рацете. Приклучете и играјте. RGB Глушец : Прилагодете го rgb ефектот на боја со еден клик, создадете кул и шарено чувство за игри и подобрете ја возбудата на играта. Спецификација : Тип На Ставка : Жичен Гејмерски Мусематеријал : Абсколор : Црна Функција : Компјутерски Музескоп На Апликација : Погоден За Лаптоп, Десктоп Компјутеридизајн : Modономски Режим На Осветлување : Rgb Боја Позадинско Осветлување : 4 НИВО DPI, Максимум 8000 Dpiинтерфејс : Usb Приклучок И Play Switch Живот : 20 Милиони Пати Брзина На Движење : 32 инчи/Стапка на освежување : 4000fpshow За Употреба : Список Со Приклучоци и Репродукции : 1 Xwired Gaming Mouse1 X Упатство за Употреба.

Особините

Item Type:
Wired Gaming Mouse
Material:
ABS
Color:
Black
Function:
Computer Mouse
Scope of Application:
Suitable for Laptop, Desktop Computers
Design:
Ergonomic Design
Lighting Mode:
RGB Color Backlit
DPI:
4 Level DPI, Maximum 8000 DPI
Interface:
Usb Plug and Play
Switch Life:
20 Million Times
Movement Speed:
32inch/s
Refresh Rate:
4000FPS
How to Use:
Plug and play:
Package List:
1 xWired Gaming Mouse1 x User Manual: