.

Изолирана Кутија За Ручек, Симпатична Розова Зајачка Ладилник За Повеќекратна Употреба Водоотпорен Комплет За Термички Оброци Со Мазен Патент, Вреќа За Ручек Отпо

Изолирана Кутија За Ручек, Симпатична Розова Зајачка Ладилник За Повеќекратна Употреба Водоотпорен Комплет За Термички Оброци Со Мазен

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Издржлива Изолирана Кутија За Ручек : внатрешната обвивка на оваа торба за оброци е изработена од еколошки материјал од алуминиумска фолија кој е отпорен на истекување и лесен за чистење, а внатрешноста е обложена со бисерен памук, кој има подобар ефект на топлинска изолација Надворешноста е заштитена со издржлива и водоотпорна 300д оксфордска ткаенина. Изолираниот дизајн чувајте ја храната ладна/топла/свежа околу 5 часа, оставете го вашето семејство и децата да доживеат свежа и здрава храна. Средна Големина : 18 х 12 х 29 см/7,1 х 4,7 х 11,4 инчи, доволно големи за да ја спакувате вашата храна, пијалоци, бенто кутија, контејнери за храна, сендвич, салата, закуски, овошје и така натаму. Торбата за ручек останува исправена кога пакувате предмети, така што не треба да се грижите дека супата или пијалоците ќе се истурат. Мазно Затворање На Патент И Пренослив : мазниот и сигурен патент гарантира дека храната безбедно ќе остане во вреќата за ручек кога одите, исто така, вашата торба за ручек може да биде отворена и непречено затворена дури и кога е полна. Торбичката за ручек со рачка со мек зафат, лесна за носење и погодна за секојдневна употреба. Стилски Дизајн : преносливата структура е многу едноставна и модерна. Исто така, кутијата за ручек е дизајнирана во стилски отпечатоци со видови на модели - симпатични, гроздобер, смешни, итн модели. Можете да ја однесете оваа различна и уникатна кутија за ручек на работа/училиште/ патување. Тоа ќе ве натера да се издвоите од толпата и ќе ве натера да имате среќно расположение кога ќе ја извадите оваа убава кутија за ручек. Мултифункционални Кеси : оваа торба за ручек не само што може да се користи како училишна кутија за ручек, туку може да се користи и како торба за пикник, торба за перење, торба за пазарење итн. Тоа ви помага да уживате во вкусна храна во секое време, кога излегувате со пријателите или членовите на семејството. Оваа торба за ручек е погодна за сите возрасни групи - деца, момчиња тинејџерки, возрасни, мажи, жени и идеална за оброци во движење, училиште, патување, канцеларија, работа, а исто така и плажа, пикник, пешачење, риболов итн активности на отворено. Дизајнирани Со Сопствени МОДЕЛИ НА САМОДОВЕРБА, Нашите Изолирани Кутии За Ручек Се Привлечни и Стилски кога ќе Ги Изнесете Надвор.Оваа Кутија За Ручек Има За Цел Да Ви Помогне И Да Ја Заштити Животната Средина Преку Обезбедување Здрави И Повеќекратни Опции За Време На Ручек И Ужина.

Особините