.

висесани Склопувачки Кошница За Перење Кул Американска Ѕвезда Голема Пречка За Перење Со Рачка Играчки И Облека Организација За Бања, Спална Соба, Дом, Студентски ?

висесани Склопувачки Кошница За Перење Кул Американска Ѕвезда Голема Пречка За Перење Со Рачка Играчки И Облека Организација За Бања, Спална

DEN 391.68

Стока
Достапно е за нарачката

ДВОСЛОЈНА ТКАЕНИНА ОД 600Д ОКСФОРД-Изработена од тешка двослојна Ткаенина Од 600д Оксфорд Со водоотпорна јп облога внатре, оваа торба за отежнување на алиштата се штити од кинење и разделување под притисок АЛУМИУМСКА РАЧКА со МЕК ЗАФАТ-лесниот и мек дизајн на рачката за држење на корпите за перење обезбедува удобно и издржливо искуство со користење. Алуминиумската рачка и корпата за перење е цврсто поврзана за лесно носење и долготрајно. ПРЕКЛОПНА ТОРБА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА - склоплива и разноврсна карактеристика го прави практичен и удобен за носење од колеџ стан до пералница и практичен за лесно складирање кога не се користи, не зазема дополнителен простор. ДИМЕНЗИИ - 12,6 "Л х 11" В х 22,7 " Ч (не вклучувајќи го прстенот со Диа. Доволно голем капацитет за држење неделни алишта. Без разлика дали треба да ги соберете алиштата, да ја средите облеката или да ставите играчки, нашата пространа пречка за перење е наједноставното и најефикасното решение. МОДЕРЕН ДИЗАЈН И ПРАКТИЧЕН ВО УПОТРЕБА : отсега ослободете се од гломазната корпа за перење алишта!! Оваа корпа за перење со преклопување е дизајнирана за сите ваши потреби за складирање. Пренослива облека попречува за студентски домови, Апартмани, престој Во Хотел, расадници За Бебиња, помошна просторија и Шопинг. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописна шема и стилски стил за преклоплива пренослива Пречка за Перење. Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот.***ПРЕДНОСТ** * ДЕБЕЛ ОКСФОРДСКИ МАТЕРИЈАЛ - - - - Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен и издржлив. Водоотпорен јп слој внатрешен, кој за да се постигне ефект на отпорен на влага. Исклучителна работна манипулација, дозволете им на клиентите да доживеат подобри производи. Помогнете да ја задржите формата.Покрај тоа, црниот ентериер е отпорен на нечистотија. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - - - - Оваа пречка за перење може да собере многу алишта, погодни за 3 до 6 people.

Особините