.

3dlaserslab Штета-Слободен Контролер Ѕид Монтирање Дисплеј За Xbox Еден, Microsoft, Лесно Инсталирање, 3m Команда Лента Вклучени

3dlaserslab Штета-Слободен Контролер Ѕид Монтирање Дисплеј За Xbox Еден, Microsoft, Лесно Инсталирање, 3m Команда Лента Вклучени

DEN 51.04

Стока
Достапно е за нарачката

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ Спречете ги контролорите На Xbox да паднат од масата или да стапнат Користете ги овие држачи за да ги зачувате Вашите Контролори На Xbox во стил!. ИЗБЕГНУВАЈТЕ ОШТЕТУВАЊЕ НА ЅИДОТ Секој пакет доаѓа СО 3м Средно Бели Командни Ленти (ѕидна лента) за да спречите оштетување на ѕидот. Тие можат да се користат на мазни, насликани и текстурирани ѕидови. Овозможува брзо и лесно поставување. Нема потреба од завртки. ПРОИЗВЕДЕН Во САД овој производ е создаден и произведен ОД 3д Ласерска Лабораторија, истата компанија која продава Сензорски ѕидни држачи компатибилни Со Окулус Рифт со одличен квалитет по разумна цена веќе 2 години! Монтирањата СЕ 3Д-печатени со резолуција од 0,2 мм. Дупка отпечатена до точна големина за одлично вклопување. Производ направен ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ за да се обезбеди одличен квалитет (опис зошто подолу). Овие држачи беа дизајнирани да имаат елегантен, кул дизајн без разлика дали контролорот е во него или не. Мулти-пакети на располагање. "ЗОШТО ПЕЧАТИМЕ ВО СТОМАЧНИ МУСКУЛИ : Зошто? Па, ние едноставно се грижиме за квалитетот што го добиваат нашите клиенти.

Особините