.

Вгуст Кармин За Дамки Од Усни Навлажнувачки Навлажнувачки Усни Разубавување На Бојата На Усните Намалување На Линиите На Усните Шест Вкусови На Додатоци За Сјај З?

Вгуст Кармин За Дамки Од Усни Навлажнувачки Навлажнувачки Усни Разубавување На Бојата На Усните Намалување На Линиите На Усните Шест

DEN 1569.60

Стока
Достапно е за нарачката

Длабоко Хидрирање-Високо растворлив Во Вода И Може Брзо Да се Апсорбира За Да Се Обезбеди Ефикасна Испорака На Суви Усни Кои Имаат Потреба од Грижа и Филмот За Усни Може Брзо Да Се Апсорбира, А Усните И Ткивото На Кожата Брзо. Мазна Липлина-Кога Клетките На Вашата Кожа Се Помалку Активни, Колагенската Мрежа Која Обезбедува Цврстина И Структура На Кожата Надолу. Тогаш Кожата Дехидрира, Формирајќи Брчки И Брчки. Филмот За Усни Може Брзо Да Предизвика Раст На Нови Колагенски Влакна И Мазни Усни. Богата Боја На Усните-Усна Не Може Текстурата На Усните, Туку И Прекрасната Боја На Усните. Кога Усните Ќе Се Навлажнат Од Хранливите Материи Во Нашиот Филм За Усни, Можете Да Се Збогувате Со Вашите Бледо И Бели Усни. Дамка Од усни Кармин Навлажнувачки Навлажнувачки Усни Разубавување На Бојата На Усните Намалување На Линиите На Усните Шест Вкусови На Сјај За Усни За Кармин Екстрасдејт : Тенок Слој Ноќно Време : дебел слој лекување нето тежина : 8г Употреба : Исчистете ги усните пред спиење, натопете соодветна количина усна со сопствена четка за усни и нанесете ја усната густо на усните.

Особините