.

Среќна Нова година 50 литри Квадратна Торба За Складирање Валкана Облека Преклоплива/Со Рачка За Носење/Погодна За Бања Плакар Домашно Складирање Патување

Среќна Нова година 50 литри Квадратна Торба За Складирање Валкана Облека Преклоплива/Со Рачка За Носење/Погодна За Бања Плакар Домашно

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Дизајн Забелешка : Печатење Со Целосна Ширина, Конзистентно Од Двете Страни Опис На Материјалот : Среќна Нова Година Изработен Е Од Силна И Нослива Водоотпорна Оксфордска Ткаенина, Која Може Подобро Да Ја Заштити И Складира Облеката Дното Е Поддржано Од Јп Одбор, Со Едноставен И Лесен Изглед. Перформанси На Производот : Дизајн Со Голем Капацитет : 50 Литри Капацитет За Складирање За Чување Неделни Алишта Или Како Организатор За Чување Складирана Облека, Јоргани, Чаршафи, Крпи, Играчки И Кукли Итн. Флексибилно Складирање. Севкупно Лесно Складирање Што Може Да Се Преклопи, Протресете Го Кога Е Рамно И Ставете Го Таму Каде Што Ви Треба И Лесно Преклопете И Чувајте Кога Не Се Користи Без Да Зафаќате Дополнителен Простор. Идеален За Патување Или За Употреба Во : Домови, Спални Соби, Помошни Простории, Канцеларии, Плакари, Хотели, Простории За Играчки, Пералници И Апартмани Или Каде Било Просторот Е Ограничен. Дополнителна Конструкција : 2 Алуминиумски Тркалезни Меки Рачки За Држење Се Цврсти И Издржливи, Па Кога Треба Да Перете Алишта, Лесно Можете Да Ја Земете Нараквицата Директно Со Едната Рака И Да Ја Земете Со Себе. Или Закачете Го На Куките Ќе Биде Поцврсто И Не Е Лесно Да Падне. Инструкции За Перење : Препорачуваме Бришење Со Влажна Крпа Или Испирање На Деловите Во Ладна Вода.

Особините