.

Sealey AK2874D Мулти - Обоени Приклучок Сет 15pc 1/2 квадратни Возење 6pt Длабоко Walldrive Метрички

Sealey AK2874D Мулти - Обоени Приклучок Сет 15pc 1/2 квадратни Возење 6pt Длабоко Walldrive Метрички

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

15 парчиња 1/2"Квадратни Погони Мулти - Обоени Длабоки Приклучоци поставени 6pt Wall Drive Приклучок Поставува. 1/2 " Квадратни Возење. Произведени од високо квалитетен хром ванадиум челик. Стврднат и кален со обоена микро сатенска завршница за отпорност на корозија. Сите приклучоци вклучуваат конфигурација На Wall Drive давајќи дополнителна 30% поголема моќност на ракување со вртежниот момент од традиционалните приклучоци. Се испорачува на композитен приклучок за задржување на железницата.

Особините