.

НЕИШУИ Точки Кристали Налепници Лажни Налепници За Обетка За Нос Самолепливи Кристали Не Прободувачки Накит За Лице За Очи За Жени Украси За Уметност На Ноктите, Б?

НЕИШУИ Точки Кристали Налепници Лажни Налепници За Обетка За Нос Самолепливи Кристали Не Прободувачки Накит За Лице За Очи За Жени Украси За

DEN 32.00

Стока
Достапно е за нарачката

●Налепница за Шминка на рајна●Класична бела проѕирна налепница за кристал со точки што може да биде врв на вашата шминка на лицето ●Сигурен Материјал●кристалната налепница е изработена од акрилик, исчистете го лепилото по употреба и може повторно да се користи. `+Упатство за употреба можете да користите пинцети за да ги соберете налепниците од кристал и да ги ставите на лицето или телото, што може да се користи како лажни столпчиња за уши или столпчиња за нос. ●Апликација●налепниците за кристал се погодни за секојдневно носење, забави, фестивали. Можете да ги залепите на носот, очите, лицето, телото, па дури и ноктите за да одговараат на вашата облека. ●Детали за големина}производот вклучува налепница за шминка, дијаметар на кристал 2-5мм, вкупно 81 парче.

Особините