.

Мкфахиф Даландџк Линеарно Движење Топчести Лежишта Слајд Блок Черупка SC8UU SCS8LUU SC10LUU SCS12UU 16UU 20UU 25UU 30uu Линеарно Вратило 3d Печатач Делови

Мкфахиф Даландџк Линеарно Движење Топчести Лежишта Слајд Блок Черупка SC8UU SCS8LUU SC10LUU SCS12UU 16UU 20UU 25UU 30uu Линеарно Вратило 3d

DEN 1088.00

Стока
Достапно е за нарачката

Вклучен пакет : 2 парчиња/4 парчиња линеарен блок за лежиште Блок : SCS VUU,SCS UU, SCS LUU. Внатрешен Дијаметар : 6-30мм.ве Молиме проверете Која Големина и Количината што ви треба. Блок : SCS VUU , SCS UU, SCS Luuinner Дијаметар : 6-30mmpleesh проверете Која Големина и Количината што ви треба.

Особините