.

ЏРОУ Јога Мат Горди Благородни Елени Машки Во Зима Снег Шума Природни Пилатес Вежба Мат Еко Пријателски Салата Мат Дебелина 1/4

ЏРОУ Јога Мат Горди Благородни Елени Машки Во Зима Снег Шума Природни Пилатес Вежба Мат Еко Пријателски Салата Мат Дебелина 1/4

DEN 687.84

Стока
Достапно е за нарачката

ДИМЕНЗИИ : 72"Л х 24" Ш х 6мм Дебелина МАТЕРИЈАЛ : јога мат е направен со нов materialо-пријателски материјал НА ТПЕ.Идеален за јога, Пилатес, вежби за истегнување и тонирање. ЕДИНСТВЕНО ВО СВЕТОТ : Користејќи ефект на мешана шема. Секоја јога мат е различна и модерна. Нека имате уникатна јога мат. Лесна И МЕКА ЈОГА ПОДЛОГА : овие издржливи Јога Душеци со нелизгачки дизајн, но сепак јога душеците за вежбање се меки за дополнително амортизирање на зглобовите што ви се потребни за време на секоја рутина за јога или фитнес. Доколку имате какви било прашања или грижи, добредојдени сме да не контактирате преку Е-пошта. Нашата мисија е да ви обезбедиме одлично шопинг искуство. ЛЕСЕН И ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : - душекот ЗА ЈОГА ДИЖУ е доволно лесен за носење во теретана или каде сакате.- НАДГРАДЕН ДИЗАЈН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : оваа нова тпе јога мат е надградена со текстура што не се лизга за јога, што бара перформанси против лизгање.

Особините