.

WXXGY Ѓубре Може Симпатична Мини Корпа За Отпадоци Десктоп Ѓубре За Дома И Канцеларија Биро Ѓубре/Бела

WXXGY Ѓубре Може Симпатична Мини Корпа За Отпадоци Десктоп Ѓубре За Дома И Канцеларија Биро Ѓубре/Бела

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Применливи Места : За Бањи,Канцеларии,Дом и Кујни,Студентски Соби, Ви Помага Да ја Одржувате Околината Уредна и Организирана Стил : Симпатична. Големина : 12,2 Х 12,2 Х 17,6 См. Пакување : 1 Х Пакет. Совршен За Кујна,Дневна Соба,Спална Соба,Бања,Гостинска Соба,Детска Соба,Канцеларија,Гаража,Тоалет,Автомобили Итн. Тоа е Еден Од Изборите за вас.Стил : Cute Size : 12.6 Cpacking : 1 X Пакетпокрај Тоа,Ние Исто Така ќе Ви Обезбедиме Добра Услуга за Клиенти,Доколку Имате Какви било Прашања, Ќе Ви Одговориме Навреме.

Особините