.

COOVS 22мм 26мм Ремен За Часовник За Брзи Часовници За Garmin Феникс 7 Феникс 6 7X 5 5 Плус Претходник 935 945 Силиконски Часовник Со Брзо Ослободување Нараквица

COOVS 22мм 26мм Ремен За Часовник За Брзи Часовници За Garmin Феникс 7 Феникс 6 7X 5 5 Плус Претходник 935 945 Силиконски Часовник

DEN 385.76

Стока
Достапно е за нарачката

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите Дизајниран За часовник Гармин, Специјално дизајниран конектор,лента за зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник,Концизен и моден стил, додавајќи боја на вашата слика. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Особините