.

ЦВРСТИ Сврзувачки Елементи 100 Количини Алуминиумски Слепи Навртки 3/16 Дијаметар х 1/2 Зафат, Сребро

ЦВРСТИ Сврзувачки Елементи 100 Количини Алуминиумски Слепи Навртки 3/16 Дијаметар х 1/2 Зафат, Сребро

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

#6-8 (3/16" Дијаметар, 0 Алуминиум Занитвам И Челик Копач. Препорачана Големина На Вежба : #11 (. Пакет Од 100 Слепи Навртки. Идеален За Широк Спектар На Апликации. #6-8 (3/16" Дијаметар, 0. Алуминиум Занитвам И Челик Копач. Препорачана Големина На Вежба : #11 (. Пакет Од 100 Слепи Навртки. Идеален За Широк Спектар На Апликации.

Особините