.

Цветни Сукуленти Од Кактус Држачи За Тенџере За Кујнски Тривети За Топли Јадења 2 Парчиња Отпорни На Топлина Подлоги Чист Памучен Конец Ткаење За Рингла

Цветни Сукуленти Од Кактус Држачи За Тенџере За Кујнски Тривети За Топли Јадења 2 Парчиња Отпорни На Топлина Подлоги Чист Памучен Конец

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,45 инчи) *0,7 см (0,27 инчи) Изработен е од 100% памучно јаже, кое е еколошко, топлинско-изолационо, отпорно на абење, нелизгачко, меко, еднократно и абсорбента. ●Домашен Декор}овие држачи за тенџере со 2 пакувања се изградени да траат и да направат прекрасен кујнски декор. Совршен за вашата домашна кујна, трпезариска маса, канцеларија, студија, кафуле, ресторан, хотел или деловна канцеларија итн. ●Функција и Нега●жешките влошки ја штитат вашата трпезариска маса, мебел или кујнски плочи од дамки или оштетувања. Лесно за чистење, избришете ја подлогата со влажна крпа или рачно миење во ладна вода со сапуница, а потоа исушете ја на воздух. ●Идеален Подарок●држачите за тенџере се уникатни и извонредни. Тоа ќе биде одличен подарок за роденден, подарок за денот на мајката, подарок за одмор, божиќен подарок, подароци за загревање на куќата и многу повеќе. ●Топла Услуга Ако нешто тргне наопаку со вашите држачи за тенџере, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем што е можно поскоро!. Зошто да го изберете Нашиот Држач за Тенџере со памучно Јаже од 2 парчиња? 1. Материјал : 100% памучно јаже. Еколошки, топлинско-изолациски, отпорен на абење, нелизгачки, мек, еднократно и абсорбента. Пакет и Големина : Вклучува 2 парчиња. Малиот : 18см(7,09 инчи)*0,7 см (0,27 инчи).

Особините