.

ЗЕЈАР Флексибилен Хајлајтер За Врвови, Пенкало Со Двојни Совети, Длето И Фини Совети, Флексибилен Врв И Мек Допир, Базирана На Вода, Избрани Бои, Брзо Сушење

ЗЕЈАР Флексибилен Хајлајтер За Врвови, Пенкало Со Двојни Совети, Длето И Фини Совети, Флексибилен Врв И Мек Допир, Базирана На

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Сад Бренд ЗЕЈАР ДИЗАЈН СО ДВОЕН ВРВ : Мек врв На Длето и Фин Врв на куршум одлично за библии, избрани планови, списанија за куршуми, книги, белешки и други канцелариски и училишни материјали. СВЕТЛИ БОИ : асортиманот На Одлични светли флуоресцентни или Макаронски мастила ги штити и нагласува вашите рачно напишани текстови, Без сенка на следната страница. ШИРОК СПЕКТАР НА БОИ : имаме 6 Макарони Бои : Руменило, Праска, Банана, Нане, Тиркизна, Јоргована; 6 Редовни Бои : Пастелно Розова, Пастелно Сина, Пастелно Жолта, Пастелно Зелена, Пастелно Портокалова, Пастелно Виолетова; 12 Бои од двете погоре. СЕРТИФИКАТ ЗА МАСТИЛО : Базиран На Вода, во согласност со СЕРТИФИКАТОТ АСТМ Д-4236, нетоксичен, без киселина и безбеден за употреба. СОВЕТ ЗА ЛИНИЈА НА ТАБЛА : врвот на длето ви овозможува да нацртате фина линија од 1мм, а исто така широка како 4мм, флексибилна ширина на пишување.

Особините