.

Месио Кујна За Миење Садови Сунѓер За Чистење Топка Со Рачка Мултифункционален Пилинг Сунѓер Рампа Топка За Тенџере и Чинија Миење Садови Чистење Мала Четка За Чис

Месио Кујна За Миење Садови Сунѓер За Чистење Топка Со Рачка Мултифункционален Пилинг Сунѓер Рампа Топка За Тенџере и Чинија Миење

DEN 1203.20

Стока
Достапно е за нарачката

Пакетот Вклучува : 5 Нелеплива Тава Топката Четка Издржлива И Добра Моќ За Чистење, Четката За Сунѓери За Чистење Во Домаќинството Е Добар Помошник За Чистење На Вашата Кујна!. Повеќенаменска Содржина : Доказ За Масло и Нечистотија, Лесен за Чистење. Четката За Топка Може Да Се Користи За Чистење На Сад, Чинија, Обложени Садови, Печки, Работни Површини, Тави, Површини За Скари, Садови, Мијалник, Керамичка Плочка, Шпорет За Ориз, Блок За Сечкање, Дното На Тенџерето, Клупа За Готвење Итн. Најлонска Топчеста Четка : Изработена Од Најлонски Материјал, Целото Влакно Формира Топка, А Не Остатоци. Флексибилен Материјал Со Влакна,Не Ја Оштетува Површината на Слојот и Вашиот Прибор за Јадење. Рачката Е Изработена од Издржлив Материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ,обезбедувајќи Удобно Чувство на Зафат што Нема да ви Наштети На Раката. Удобен Дизајн : Долниот Слој.

Особините