.

Волја и Ткае Празничен Стаклен Сет од 6 Нераскинлив Стилски Дизајн 100 мл Секоја Вода Очила Во Собата Гимнастик Сок Очила

Волја и Ткае Празничен Стаклен Сет од 6 Нераскинлив Стилски Дизајн 100 мл Секоја Вода Очила Во Собата Гимнастик Сок Очила

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Волјата и Ткаењето претставува висококвалитетно,нераскинливо стакло-задолжително за вашата кујна Одлично за bенски иachенски забави , роденден , свадба , годишнина забави, функции на компанијата и елегантно дегустација на вино соберете се. Во ова можете да послужите вода,ладни пијалоци, безалкохолни пијалоци со допир на едноставност. Може да се користи дома,ресторани,итн. Капацитет - 100 мл прибл. Боја-Транспарентна Јасна. Име на дизајнот - Празнично. Волја и Ткае гордост за квалитетот на производите и услугите што ги нуди. Проверете го логото на брендот за автентична и квалитетна ставка.Пакетот Содржи-1 сет. Нераскинливо Стакло направено со најсилен вид пластика т. Тоа е храна одделение и безбедно. Сега нема повеќе оштетување и со стаклен материјал. Го Барате Најдоброто Од Себе, Па Затоа Е Правилно Да Уживате Во Најдоброто од Нас, Висококвалитетен И Стандарден Материјал.

Особините