.

Младиот 2 Пакувајте Тенок Корпа За Отпадоци Од 1,5 Литри, Пластична Канта За Контејнери За Ѓубре, Мала Корпа за Отпадоци со Рачки За Домашна Канцеларија, Дневна Соба, ?

Младиот 2 Пакувајте Тенок Корпа За Отпадоци Од 1,5 Литри, Пластична Канта За Контејнери За Ѓубре, Мала Корпа за Отпадоци со Рачки

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Корпа За отпадоци Најдобра Вредност -2 пакет 1,5 Галон правоаголната конзерва е погодно во мал простор или веднаш до вратата Малата пластична корпа за отпадоци може да ви заштеди простор. Функционална и Разноврсна - 9,5 инчи во висина мала пластична корпа за отпадоци од ѓубре со рачки е совршена големина во вашата домашна канцеларија, дневна соба, работна соба, кујна и бања. Висок Квалитет-Изработен од издржлива пластика. НЕМА БПА, НЕМА ТРАГА. Лесен За Чистење-лесен за миење и чистење. Големина - 1,5 Галон. Должина од 9,5 инчи, ширина од 4,5 инчи и висина од 9,5 инчи.

Особините