.

Кабилок Склопувачка Количка Пренослива Количка За Купување Количка Од Алуминиумска Легура Преносна Количка Со Тркалачка Приколка за Камиони со Две Тркала 107х52см ?

Кабилок Склопувачка Количка Пренослива Количка За Купување Количка Од Алуминиумска Легура Преносна Количка Со Тркалачка Приколка за Камиони со

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Откако ќе се преклопи, јачината на звукот е мала и лесно се качува во возот Оваа количка има повеќе функции и може да се користи на различни места. Телото е изработено од алуминиумска легура со носивост. Може лесно да се подигне до скалите откако ќе се преклопи. Телото е изработено од лесна авијациска алуминиумска легура, која е лесна и лесна за преклопување.

Особините