.

ерда Акварел Виножито Мала Reономска Торба За Повеќекратна Употреба, Торба За Купување, Торба За Намирници, Патна Торба

ерда Акварел Виножито Мала Reономска Торба За Повеќекратна Употреба, Торба За Купување, Торба За Намирници, Патна Торба

DEN 596.80

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер Полиестер поставата. Машинско Перење. ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ со Стил-Торбите за Повеќекратна Употреба на ерда го намалуваат отпадот и изгледаат одлично насекаде, помали за купување лајт и како носење за секојдневни работи И патувања полиестерска Рип-Стоп ткаенина ИЗРАБОТЕНА СО РЕЦИКЛИРАНИ ПЛАСТИЧНИ шишиња РЕФЛЕКТИРАЧКО лого за дополнителна видливост и безбедност. ДИЗАЈНИРАН За УДОБНОСТ - Ergономски дизајниран за држење за раце или за вклопување преку рамената додека ја поставувате торбата напред и назад за поголема удобност при носење тешки товари. Рамно правоаголно дно е совршено за картони за млеко и сокови, намирници и пакувања. ИЗДРЖЛИВА И Лесна-Одржлива и водоотпорна полиестерска рип-стоп ткаенина изработена со преграда за Кеси од Рециклирани Пластични Шишиња (површина под ремените на рамото) е со димензии 15"л х 5,5" В х 15 "Ч и компактно се пакува во сопствената внатрешност џебот 4,5" х 4,5" Собира до 50 килограми. Машина ЗА ПЕРЕЊЕ - машинско перење ладно и сушење на суво ниско или суво на линија 100% Полиестер (58% Рециклиран) Произведен во Индија. Нашите Мали Торби за Купување И Намирници За Повеќекратна Употреба беа дизајнирани имајќи Ги Предвид Одржливоста, Перформансите и Стилот. Нашата мисија беше да создадеме подобра, поудобна лесна торба за сите намени за шопинг, секојдневни работи и патувања. Сите кеси на ерда се изградени со користење на одржлива, издржлива водоотпорна рециклирана Полиестерска Рип-Стоп ткаенина направена од пластични шишиња (58% Рециклирана). Само затоа што носите намирници или извршувате обврски, не значи дека треба да го жртвувате стилот. Нашите Мали Торби За Купување И Намирници за Повеќекратна Употреба доаѓаат во низа модели за да ви овозможат да го покажете вашиот личен стил или расположение за тој ден!.

Особините