.

ФИНКОС 10 ПАРЧИЊА 7ГР 8ГР 9ГР Внатре Во Жлебот Карбид Вртење Инсерти.7ГР 8ГР 9ГР 100/150/200/250/300 Костум За Жлебови Алатки ЗА Вртење СНГР -

ФИНКОС 10 ПАРЧИЊА 7ГР 8ГР 9ГР Внатре Во Жлебот Карбид Вртење Инсерти.7ГР 8ГР 9ГР 100/150/200/250/300 Костум За Жлебови Алатки ЗА

DEN 1233.12

Стока
Достапно е за нарачката

Дијаметар на стеблото : 9Г200 Цврстина : 92,8 ХРА. Број на модел : 7ГР 8ГР 9ГР. Облога : обложување. Материјал : Волфрам Карбид. Специфики на предметот : Цврстина : 92,8 Храмодел број : 7ГР 8ГР 9гр обложување : обложувањематеријал : Волфрам Карбидеусажа : вметнување За Сечење.

Особините