.

Синтија од Кирк Стерлинг Сребрена Поставување На Место Со Редовна Големина 4 парчиња

Синтија од Кирк Стерлинг Сребрена Поставување На Место Со Редовна Големина 4 парчиња

DEN 3344.00

Стока
Достапно е за нарачката

Состав : Стерлинг Сребро Тип : Рамен Софтвер-Поставки Место. Прекрасен ИМОТ СИНТИЈА ОД кирк стерлинг сребрена 4-КОМПЈУТЕР ПОСТАВУВАЊЕ на редовна ГОЛЕМИНА во одлична состојба. Оваа поставка ги вклучува следните парчиња : 1 РЕДОВЕН НОЖ МОДЕРЕН 9 1/8 1 РЕДОВНА ВИЛУШКА 7 1/4 1 ВИЛУШКА ЗА САЛАТА 6 3/4 1 ЛАЖИЧКА 6 БЕЗ монограми. Професионално полиран запечатен во индивидуални пластични ракави.Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Особините